Zadzwoń
+48 533-356-104 pn-pt 09:00-15:00
napisz
napisz do nas

Dołącz do naszego zespołu

Logopeda – oferta pracy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

  • minimum wykształcenie wyższe magisterskie,
  • ukończone studia podyplomowe o specjalizacji neurologopedia,
  • ukończone studia uprawniające do wykonywania zawodu logopedy,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy logopedycznej,
  • odpowiedzialność i praca zgodnie z zasadami etyki,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie, punktualność,
  • pasja do swojej pracy.

Zakres zadań:

  • diagnozowanie oraz ciągłe i systematyczne monitorowanie poziomu rozwoju powierzonych pacjentów,
  • prowadzenie terapii indywidualnej,
  • prowadzenie zajęć logopedycznych i neurologopedycznych dla dzieci i dorosłych,
  • systematyczne prowadzenie obowiązującej dokumentacji logopedycznej.

Oferujemy:

  • umowa zlecenie lub kontrakt,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • obsługę administracyjną,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w tworzeniu nowej placówki.

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@infusio.pl

Dokumenty aplikacyjne prosimy zatytułować: imię nazwisko, CV/LM, a w tytule maila podać właściwe stanowisko.

Do CV prosimy załączyć poniższe oświadczenie:  POBIERZ